Späť

Bronislava - niečo o mne

Počet zobrazení: 845

Svoju cestu k samej sebe som začala niekedy okolo roku 1998. Na začiatku som si prešla zasvätením Reiki a Silvovou metódou. Postupne som sa začala venovať komplexnejším systémom ako je Metóda One Brain – kineziologické odblokovanie stresu (2002-2007), kde som sa okrem iných mala možnosť učiť aj od samotného autora tejto metódy Daniela Whiteside ( USA) a Systemické Rodinné Konštelácie pod taktovkou manželov Polívkovcov (Rakúsko).

Čo ma asi najviac v živote ovplyvnilo a stále ovplyvňuje, je už viac ako dvadsaťročný vzťah s Marianom, v ktorom sme sa naučili, a stále sa učíme, spoločne rásť. Ďalším medzníkom môjho života ( dalo by sa to nazvať znovuzrodením) bol v roku 2007 dvojtýždňový Pobyt v tme v Schwarzwalde za doprovodu legendárneho nemeckého terapeuta Holgera Kalweita (Nemecko).

Ďalšou udalosťou, ktorá ma veľmi ovplyvnila bol niekoľko mesačný pobyt vo veľmi inšpirujúcej ekologicko-spirituálnej komunite FINDHORN na severe Škótska. Tam som si na vlastnej koži zažila, aké je to žiť v súlade, či už s prírodou, ale aj okolitým svetom.

Austrálske kvetové esencie mi učarovali hneď od prvého stretnutia. Pripadá mi, že dávajú odpovede na takmer všetky dôležité životné otázky. Vo svojej praxi pomáham klientom s pomocou terapeutických esencií objaviť múdrosť ich vlastného Vyššieho Ja. Pokiaľ sa klient rozhodne nechať esencie vstúpiť do svojho života, môžu mu priniesť radosť, harmóniu, rovnováhu a skutočne hlboké liečenie. Čím viac človek s nimi pracuje, tým sa stáva šťastnejším a vedomejším. Jednoducho povedané, otvárajú cestu plnému využitiu nášho vlastného potenciálu.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.