Späť

Cesta k moru- Návrat k sebe Týždenný pobyt pri mori v nádherných Chorvátskych Vodiciach ako príležitosť k návratu k samej sebe

Počet zobrazení: 496

Základnou témou celého pobytu bude PREBUDIŤ A UCHOPIŤ VLASTNÚ VNÚTORNÚ SILU a prehodnotiť a TRANSFORMOVAŤ to, čo nám v živote už viac neslúži a brzdí nás v tom, aby sme sa MOHLI POSUNÚŤ ĎALEJ a dovolili si naplno žiť svoj najvyšší potenciál. PROGRAM: Pilates a hormonálnu jogu budeme cvičiť v čarovnom prostredí priamo na pláži pravidelne ráno i večer

Cesta k moru- Návrat k sebe Týždenný pobyt pri mori v nádherných Chorvátskych Vodiciach ako príležitosť k návratu k samej sebe

TERMÍN: 16.09.-23.09.2017

MIESTO: Vodice (Chorvátsko)

Základnou témou celého pobytu bude PREBUDIŤ A UCHOPIŤ VLASTNÚ VNÚTORNÚ SILU a prehodnotiť a TRANSFORMOVAŤ to, čo nám v živote už viac neslúži a brzdí nás v tom, aby sme sa MOHLI POSUNÚŤ ĎALEJ a dovolili si naplno žiť svoj najvyšší potenciál.

PROGRAM: Pilates a hormonálnu jogu budeme cvičiť v čarovnom prostredí priamo na pláži pravidelne ráno i večer.

Týždeň bude obohatený o každodenné workshopy a praktické prednášky v ktorých si účastníčky budú môcť osvojiť zručnosti, ktoré si odnesú so sebou domov.

Témy workshopov :
• Aura-Soma -terapia duše, alebo terapia pre harmóniu tela, mysle a ducha
• Austrálske esencie- vibračné esencie, ktoré liečia naše jemnohmotné telá a auru a preto pôsobia a odstraňujú priamo na príčinu neželaného emocionálneho, mentalného či fyzického stavu.
• Hormon joga -hormonálna jogová terapia vedie k pochopeniu a ukotveniu ženskej energie a odhaľuje príčiny ženských koreňových ochorení.
• One Brain - odblokovanie stresu a stres manažment
• Reflexná terapia - alebo ako sa s jej pomocou naučiť sebaliečiť

Možnosť individuálnych konzultácii: Aura-Soma, Austrálske esencie , One Brain a Reflexná terapia.

CENA: bez stravy 295€
s raňajkami 344 €
s polpenziou 428 €

V cene je zahrnuté ubytovanie, každodenné cvičenie a tematické workshopy.

NAKOĽKO JE POČET ÚČASTNÍKOV OBMEDZENÝ, MIESTA JE POTREBNÉ SI ZAREZERVOVAŤ ČO NAJSKÔR. Zálohu vo výške 95€ je potrebné zaplatiť najneskôr do 16.08.2017. Pri zaplatení celej sumy do tohto dátumu „odmena" hodinová masáž podľa vlastného výberu ( Reflexná, Klasická alebo Aromaterapeutická masáž)

Číslo účtu (IBAN) na ktoré je potrebné poslať peniažky:
SK25 8360 5207 0042 0620 4998

Pobytom vás budú sprevádzať
Bronislava a Marian Grečovci www.holos-terapie.sk a
Andrea Javorská www.pilateszilina.sk

Tešíme sa na Vás

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.