Späť

WORKSHOP: Austrálske kvetové esencie pre ŽENY

Počet zobrazení: 70

Na základe mnohých podnetov sme pre Vás pripravili workshop „Austrálske esencie pre ženy". Posvietime si na ňom na témy ženskej emocionálnej ale aj hormonálnej rovnováhy, bližšie si rozoberieme tému neplodnosti a ako si s týmto neduhom modernej doby poradiť. Dotkneme sa ale aj tém tehotenstvo a samotné materstvo.

WORKSHOP: Austrálske kvetové esencie pre ŽENY

HLAVNOU TÉMOU WORKSHOPU BUDÚ TIETO TÉMY:

Ako si pomocou esencií užiť svoje ženstvo, navodiť hormonálnu rovnováhu ale aj emocionálnu stabilitu.
Ďalej si povieme o tom ako si pomocou esencií môžeme navodiť harmonickejší partnerský vzťah a ľahšie zvládať potenciálne konflikty.
Povieme si aj o príčinách neplodnosti a prečo je v tejto dobe niekedy ťažké otehotnieť. Pozrieme sa detailnejšie na to ako nám esencie môžu pomôcť vyrovnať sa s týmto problémom a ako zvoliť ten najvhodnejší postup pri jeho riešení.
Dotkneme sa aj tém ako si užiť tehotenstvo a následne materstvo.

ČO TO VLASTNE AUSTRÁLSKE ESENCIE SÚ?

Austrálske kvetové esencie sú vibračné esencie, ktoré liečia naše jemnohmotné telá a auru. Esencie vďaka svojmu zameraniu liečia priamo príčinu neželaného fyzického, emocionálneho a mentálneho stavu. Tento ucelený liečebný systém celkovo obsahuje 69 esencií s rôznymi terapeutickými účinkami. Austrálske kvetové esencie pôsobia celostne a preto majú pozitívny vplyv na myseľ, telo i ducha. Austrálske kvetové esencie sú 100 % prírodné a nemajú žiadne vedľajšie účinky. Preto ich môžu užívať aj deti už v novorodeneckom veku.

PRIEBEH SAMOTNÉHO WORKSHOPU.

Na začiatku si porozprávame niečo o vzniku, účinkoch austrálskych esencií a o tom ako fungujú. Potom si podrobnejšie rozoberieme avizované témy.

V druhej polovici workshopu budeme pomocou kariet pracovať so samotnými esenciami. Zamyslíme sa nad tým ktoré esencie nás priťahujú a ktoré naopak odpudzujú. Potom sa hlbšie ponoríme do toho akú správu prinášajú pre nás samotných a ako nám môžu pomôcť v našom živote pri tom čo práve riešime.

Po skončení workshopu bude mať každý účastník príležitosť si za zvýhodnenú cenu zaobstarať esencie na mieru a vydať sa na dobrodružnú cestu objavovania svojho vlastného potenciálu.

Tešíme sa na spoločné stretnutie a zdieľanie so všetkými ktorí sa krásou a jemnosťou tejto terapie cítia oslovení.

S láskou Bronislava a Marian

Navštívte náš e-shop www.naturalka.sk

www.holos-terapie.sk