Zaujímavá skúsenosť s metódou One - Brain a tehotenstvom.

Pred pár týždňami prišla ku mne na odblokovanie metódou One – Brain mladá žena. Už nejakú dobu sa snažila otehotnieť. Bola frustrovaná tým, že zatiaľ všetka jej snaha vyšla naprázdno.

Zaujímavá skúsenosť s metódou One - Brain a tehotenstvom.

Na konci sedenia som jej podal papier a pero, aby si zapísala, prípadne nekreslila to, čo bolo pre ňu z celého procesu najdôležitejšie. Dokonca som je dal aj farebné pastelky. Nakreslila si tehotenský test (jasné, že mal dve červené čiarky) a ružovú detskú košieľku. Poprosila ma ešte, aby sme spolu vybrali aj Austrálske kvetové esencie.

Za niekoľko týždňov si prišla po nové esencie. Pýta sa ma " Pamätáte sa čo som si u Vás nakreslila ?" Kto by si nepamätal, myslím si v duchu. "Som tehotná", hovorí.

Veľmi ma to potešilo. Sám si veľmi dobre si pamätám ten pocit, keď sa zrazu objavia na teste dve čiarky a duša človeka od radosti výska.

Najlepšie na tom je, že takúto skúsenosť som zažil v priebehu asi troch týždňov dva krát. Scenár bol približne rovnaký. V krátkej dobe ma navštívila ďalšia mladá žena ktorá v krátkej dobe otehotnela.

Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.