Ohlasy klientov

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Jarmila, Martin 24.9.2019 15:18:59

Broňka a Majko, ďakujem Vám veľmi pekne za Austrálske esencie. Kvalita môjho života sa vďaka kvapkám výrazne zlepšila. Ešte raz ďakujem.

Monika, Salzburg 24.9.2019 15:20:50

Keď som sa dopočula že moja pečeň je na hranici dobra a zla, rozhodla som sa, že moje tabletky ktoré "tlačim" do seba žiaľ každý deň už 7 rokov....musim vymeniť. Preto som sa rozhodla pre Austrálske kvetove esencie. Samozrejme nebola som veľká optimistka lebo moje tabletky sú silné... Ale za pokus to stálo. Fakt som prekvapená ..funguje to. Po dvoch mesiacoch môžem vyhlásiť že vynechavam tabletky a nahrádzam ich esenciou z austrálskych kvetov. Dakujem za túto uzasnu možnosť a hlavne za moje zdravie.

Magdaléna, Nitra 25.9.2019 21:54:12

Veľa som na sebe pracovala a k Majovi som prišla podľa mňa len s takou malou vzťahovou drobnôstkou. Po odbloku som bola naozaj veľmi prekvapená, čo zo mňa vyšlo. A až následne v priebehu mesiaca som si postupne uvedomovala ako táto, v mojom vnútri zatlačená udalosť, veľmi ovplyvňovala nielen moje vzťahy s mužmi, ale aj moju prácu, môj vzťah k dcére a k sebe samej. No najviac ma prekvapila situácia, ako mi slová, pocity a obrazy, ktoré som odniesla z odbloku pomohli pri nečakanej situácii, keď mi išlo o život a lekári má zachránili naozaj v hodine dvanástej. Vedela som že mi ide o život, ale nebol tam strach, ktorý som pociťovala predtým. Cítila som len pokoj a pocit že JE O MŇA POSTARANÉ. ĎAKUJEM Majo

Danka (Žilina) 25.9.2019 21:55:00

Ďakujem krásne za popis k Austrálskym esenciám, už môžem zo skúsenosti potvrdiť,že pracujú perfektne.Zmeny ktorými prechádzam vnímam ako veľmi potrebné na mojej ceste a prijímam ich s hlbokou pokorou a láskou v srdci.Myslím,že je dobre, že si to čítam až teraz a tak môžem vylúčiť placebo efekt,lebo presne to sa mi deje, Ďakujem za tieto úžasné kvapôčky a prajem pekné dníčky.

Alena (Bratislava) 25.9.2019 21:55:32

Nechcela som tomu veriť, ale ako som začala brať tie vaše austrálske esencie, zrazu som prestala riešiť tu moju nutnosť niekde sa nájsť a zaradiť a zrazu mi začalo byt všetko jasne. Takže určite majú niečo do seba. Som rada, že som ich mohla vyskúšať.

Anna (Trenčín) 25.9.2019 21:56:08

Ďakujem krásne za esencie, veľmi si ich užívam. Môžem potvrdiť, že fungujú fantasticky. Veci, ktoré ma predtým neuveriteľne iritovali s ľahkosťou a prehľadom prijímam. Prívesok je úžasný, cítim sa s ním pokojne a v bezpečí.

Katarína, Žilina 25.9.2019 21:56:35

Ďakujem veľmi pekne za Austrálske esencie. Mám na ne veľmi pozitívne reakcie, myslím, že práve vďaka nim sa mi podarilo v relatívnom pokoji zvládnuť uplynulé veľmi náročné pracovné obdobie.

Denisa (Martin) 25.9.2019 21:57:05

S Majkom som strávila ja a moja rodina už viac hodín terapie a skutočne náš život sa stal plnohodnotnejší. Teraz som mala veľkú česť sa stretnúť s Majkovou ženou Bronkou a vyskúšať Bush Flower esencie. Zo skusenosti viem, že každá terapia prinesie do života nové pochopenie a pokoj. Ale esencie ma prekvapili rýchlym a presným účinkom aj u mojích deti. Niekedy stačí tak málo a časté návštevy detských lekárov, riešenie medziľudských vzťahov, adaptácia životných zmien a podobné bežné problémy už nie sú súčasťou naších životov.. Veľká vďaka :):):)

Evka (Žilina) 25.9.2019 21:57:37

U Marianka som absolvovala už viackrát odblok. Je obdivuhodné, ako ma v meditácii vedie, aby sa vyliečili skryté bloky z detstva. A keď sa toto liečenie následne prejaví v mojom každodennom živote, je to úžasné. Čím ďalej tým viac sa cítim krajšie so sebou samou (a teda aj so svetom). ĎAKUJEM Ti.

Kristína (Bratislava) 25.9.2019 21:58:07

K Majkovi si rada odbehnem ked´mám cestu do Žiliny. Milujem jeho reflexnú masáž chodidiel.. je naozaj odborník akého by som chcela mať aj v Bratislave... Aura-soma v jeho podaní má obrovskú silu a pomáha mi v mojom životnom smerovaní, až sa sama divím aké je účinná a pravdivá. Majko, ďakujem že si :)

  • 1
  • 2