Ohlasy klientov

Vložiť príspevok do Knihy návštev

Správa

* (Povinné)

Anna (Trenčín) 25.9.2019 21:56:08

Ďakujem krásne za esencie, veľmi si ich užívam. Môžem potvrdiť, že fungujú fantasticky. Veci, ktoré ma predtým neuveriteľne iritovali s ľahkosťou a prehľadom prijímam. Prívesok je úžasný, cítim sa s ním pokojne a v bezpečí.

Alena (Bratislava) 25.9.2019 21:55:32

Nechcela som tomu veriť, ale ako som začala brať tie vaše austrálske esencie, zrazu som prestala riešiť tu moju nutnosť niekde sa nájsť a zaradiť a zrazu mi začalo byt všetko jasne. Takže určite majú niečo do seba. Som rada, že som ich mohla vyskúšať.

Danka (Žilina) 25.9.2019 21:55:00

Ďakujem krásne za popis k Austrálskym esenciám, už môžem zo skúsenosti potvrdiť,že pracujú perfektne.Zmeny ktorými prechádzam vnímam ako veľmi potrebné na mojej ceste a prijímam ich s hlbokou pokorou a láskou v srdci.Myslím,že je dobre, že si to čítam až teraz a tak môžem vylúčiť placebo efekt,lebo presne to sa mi deje, Ďakujem za tieto úžasné kvapôčky a prajem pekné dníčky.

Magdaléna, Nitra 25.9.2019 21:54:12

Veľa som na sebe pracovala a k Majovi som prišla podľa mňa len s takou malou vzťahovou drobnôstkou. Po odbloku som bola naozaj veľmi prekvapená, čo zo mňa vyšlo. A až následne v priebehu mesiaca som si postupne uvedomovala ako táto, v mojom vnútri zatlačená udalosť, veľmi ovplyvňovala nielen moje vzťahy s mužmi, ale aj moju prácu, môj vzťah k dcére a k sebe samej. No najviac ma prekvapila situácia, ako mi slová, pocity a obrazy, ktoré som odniesla z odbloku pomohli pri nečakanej situácii, keď mi išlo o život a lekári má zachránili naozaj v hodine dvanástej. Vedela som že mi ide o život, ale nebol tam strach, ktorý som pociťovala predtým. Cítila som len pokoj a pocit že JE O MŇA POSTARANÉ. ĎAKUJEM Majo

Monika, Salzburg 24.9.2019 15:20:50

Keď som sa dopočula že moja pečeň je na hranici dobra a zla, rozhodla som sa, že moje tabletky ktoré "tlačim" do seba žiaľ každý deň už 7 rokov....musim vymeniť. Preto som sa rozhodla pre Austrálske kvetove esencie. Samozrejme nebola som veľká optimistka lebo moje tabletky sú silné... Ale za pokus to stálo. Fakt som prekvapená ..funguje to. Po dvoch mesiacoch môžem vyhlásiť že vynechavam tabletky a nahrádzam ich esenciou z austrálskych kvetov. Dakujem za túto uzasnu možnosť a hlavne za moje zdravie.

Jarmila, Martin 24.9.2019 15:18:59

Broňka a Majko, ďakujem Vám veľmi pekne za Austrálske esencie. Kvalita môjho života sa vďaka kvapkám výrazne zlepšila. Ešte raz ďakujem.

  • 1
  • 2