Aromaterapia

Aromaterapia masáž s použitím esenciálnych olejov

V posledných rokoch sa aromaterapia stala jednou z najpoužívanejších a najpopulárnejších foriem alternatívnej medicíny. Aromaterapeutická masáž zahŕňa použitie prírodných eterických olejov získaných z rastlín, kvetov a koreňov. Tieto prírodné oleje často nazývané aj silice, obsahujú komplexné prírodné látky, ktoré majú liečivé účinky a blahodárny vplyv na ľudské zdravie.

Doležitou súčasťou aromaterapie je individuálny prístup ku každému klientovi. Na základe krátkej konzultácie s klientom, zvolím pre masáž také éterické oleje, ktorých terapeutický účinok presne naplňa klientove potreby. Vďaka tomu je každá zmes unikátna a jedinečná. Nasledovne sa zmes týchto olejov zmieša s prírodným olejom a masážou sa aplikuje na telo.

Samotná masáž je oslava pre všetky zmysly, pretože vôňa olejov takmer okamžite ovplyvňuje centrálny nervový system a pozitívne vplýva na naše pocity a emócie. Okrem toho sa oleje pomocou masáže vstrebávaju cez pokožku do krvného a lymfatického systému. Takáto terapia prináša harmóniu, uvoľnenie a rovnováhu tela, mysle a ducha.

Aromaterapeutická masáž je vhodná pre ľudí všetkých vekových kategórií a je vynikajúci spôsob ako nájsť pokoj a pohodu v stresujúcom a rýchlom tempe moderného života.

Pracktické využitie aromaterapie:

  • zvyšuje pocit všeobecnej pohody, podporuje relaxáciu a upokojuje myseľ
  • pomáha zvýšiť hladinu energie
  • podporuje detoxikáciu a vylučovanie toxínov
  • zlepšuje krvný obeh a stimuluje imunitný system
  • pomáha pri strnulosti a bolesti svalov
  • je prínosná pri liečbe rôznych zažívacích ťažkostí
  • pomáha zlepšiť spánok
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.