Klasická masáž

Klasická masáž (známa aj ako Švédska masáž) je jedna z najznámejších a najpopulárnejších druhov klasickej masáže, ktorá sa praktikuje po celom svete. Tento druh masáže zahrňuje aplikáciu viacerých masážnych techník a rôznych pohybov a hmatov. Jedná sa o kombináciu dlhých a kĺzavých pohybov spolu s masážnou technikou hnietenia, tepania a trenia. Vďaka pestrosti použitých techník je Švédska masáž vhodná pri uvolňovaní stuhnutých a bolestivých svalov a kĺbov a celkovej zníženej ohybnosti chrbtice.

Aplikácia drenážnych techník napomáha uvolniť zadržiavané telesné tekutiny a prispieva k vylučovaniu toxínov zo svalov a celého tela. Vďaka tomu dochádza k zmierňovaniu opuchnutia kĺbov a zlepšeniu ich mobility. Okrem toho, Švédska masáže zlepšuje krvný obeh a zvyšuje hladinu kyslíka v krvi. Pravidelnou masážou sa zlepšuje prekrvenosť a pružnosť svalstva a pokožky.

Táto forma masáže pomáha uvoľniť nielen telo ale aj myseľ a preto je vhodná na celkové upokojenie a relaxáciu.

Ľudia zo všetkých vekových kategórií sa môžu profitovať z klasickej masáže a je vynikajúcou voľbou pre všetkých, ktorí milujú klasickú masáž.

Hlavne prínosy masáže:

  • Zníženie svalového napätia, ztuhlosti a bolesti
  • Zvyšovanie mobility a flexibility svalov a kĺbov
  • Podporovanie procesu vylučovanie toxínov z tela a zmiernenie opuchu kĺbov
  • Navodenie pocitu vnútorného pohody a relaxácie a odbúranie stresu
  • Zlepšenie krvného obehu a cirkulácie
Táto stránka je chránená programom reCAPTCHA a spoločnosťou Google. Platia Pravidlá ochrany osobných údajov a Zmluvné podmienky.